Heat 6 - 09:20 | Place |
---|
1 | Water Dragons | | | 2 | KNUCKLES | | | 3 | Civil Serpents | | |
Heat 7 - 09:30 | Place |
---|
1 | Alaska Airlines Flying Dragons | | | 2 | KP Thriving Dragons | | | 3 | Dumples | | | 4 | Dragon Fever | | |
Heat 8 - 09:40 | Place |
---|
1 | Arizona Gila Dragons | | | 2 | Team Taiwan | | | 3 | Stroke of Luck | | | 4 | Dragon Guardians | | |
Heat 9 - 09:50 | Place |
---|
1 | U Dragon U | | | 2 | ZGF ARK-O-TEKS | | | 3 | CCBA Dragon Boat Team | | | 4 | WSD Blazing Paddles | | |
Heat 10 - 10:00 | Place |
---|
1 | Golden Dragons | | | 2 | Lethally Blind | | | 3 | Portland Fire | | | 4 | The Fire Breathing Blowfish | | |
Heat 11 - 10:10 | Place |
---|
1 | Rose Villa Vikings | | | 2 | Daimler Thunder Trucks | | | 3 | Wild Dragons | | | 4 | WSD Flying Turtles | | |
Heat 12 - 10:20 | Place |
---|
1 | Team Fusion | | | 2 | Daimler Truck Semi-Dragons | | | 3 | No Teacher Left Behind | | | 4 | NWEA Dragon Tamers | | |
| Heat 18 - 13:50 | Place |
---|
1 | Dragon Guardians | | | 2 | Wild Dragons | | | 3 | WSD Blazing Paddles | | |
Heat 19 - 14:00 | Place |
---|
1 | ZGF ARK-O-TEKS | | | 2 | Golden Dragons | | | 3 | Daimler Truck Semi-Dragons | | | 4 | Team Taiwan | | |
Heat 20 - 14:10 | Place |
---|
1 | KP Thriving Dragons | | | 2 | No Teacher Left Behind | | | 3 | KNUCKLES | | | 4 | Portland Fire | | |
Heat 21 - 14:20 | Place |
---|
1 | The Fire Breathing Blowfish | | | 2 | Alaska Airlines Flying Dragons | | | 3 | NWEA Dragon Tamers | | | 4 | CCBA Dragon Boat Team | | |
Heat 22 - 14:30 | Place |
---|
1 | Lethally Blind | | | 2 | U Dragon U | | | 3 | Daimler Thunder Trucks | | | 4 | Arizona Gila Dragons | | |
Heat 23 - 14:40 | Place |
---|
1 | WSD Flying Turtles | | | 2 | Dragon Fever | | | 3 | Water Dragons | | | 4 | Team Fusion | | |
Heat 24 - 14:50 | Place |
---|
1 | Stroke of Luck | | | 2 | Civil Serpents | | | 3 | Rose Villa Vikings | | | 4 | Dumples | | |
| Sub Division 1 Heat 28 - 09:00 | Place |
---|
| Seed 1 | | | | Seed 6 | | | | Seed 7 | | | | Seed 12 | | |
Heat 29 - 09:10 | Place |
---|
| Seed 2 | | | | Seed 5 | | | | Seed 8 | | | | Seed 11 | | |
Heat 30 - 09:20 | Place |
---|
| Seed 3 | | | | Seed 4 | | | | Seed 9 | | | | Seed 10 | | |
| Heat 41 - 11:10 | Place |
---|
| Fastest 1st | | | | Fastest 2nd | | | | 2nd Fastest 2nd | | | | 2nd Fastest 3rd | | |
Heat 42 - 11:20 | Place |
---|
| 2nd Fastest 1st | | | | 3rd Fastest 1st | | | | 3rd Fastest 2nd | | | | Fastest 3rd | | |
— Consolation — |
---|
Heat 40 - 11:00 | Place |
---|
| 3rd Fastest 3rd | | | | Fastest 4th | | | | 2nd Fastest 4th | | | | 3rd Fastest 4th | | |
| Heat 50 - 12:40 | Place |
---|
| Semi-Final-1 1st | | | | Semi-Final-2 1st | | | | Semi-Final-1 2nd | | | | Semi-Final-2 2nd | | |
| |
Sub Division 2 Heat 35 - 10:10 | Place |
---|
| Seed 13 | | | | Seed 16 | | | | Seed 17 | | | | Seed 20 | | |
Heat 36 - 10:20 | Place |
---|
| Seed 14 | | | | Seed 15 | | | | Seed 18 | | | | Seed 19 | | |
| Heat 49 - 12:30 | Place |
---|
| Semi-Final-1 1st | | | | Semi-Final-2 1st | | | | Semi-Final-1 2nd | | | | Semi-Final-2 2nd | | |
— Consolation — |
---|
Heat 45 - 11:50 | Place |
---|
| Fastest 3rd | | | | 2nd Fastest 3rd | | | | Fastest 4th | | | | 2nd Fastest 4th | | |
| |
Sub Division 3 Heat 33 - 09:50 | Place |
---|
| Seed 21 | | | | Seed 24 | | | | Seed 25 | | |
Heat 34 - 10:00 | Place |
---|
| Seed 22 | | | | Seed 23 | | | | Seed 26 | | | | Seed 27 | | |
| Heat 48 - 12:20 | Place |
---|
| Semi-Final-1 1st | | | | Semi-Final-2 1st | | | | Semi-Final-1 2nd | | | | Semi-Final-2 2nd | | |
— Consolation — |
---|
Heat 44 - 11:40 | Place |
---|
| Fastest 3rd | | | | 2nd Fastest 3rd | | | | Fastest 4th | | |
|
|